آرشیو ماهانه: دی ۱۳۹۸

20 شهر برتر جهان از نظر نوآوری و فناوری

توسط اخبار تکنولوژیدر ۱ دی ۱۳۹۸

سایت تجاری Business Insider به تجزیه و تحلیل بهترین شهرها برای کارآفرینان فناوری پرداخته است که در اینجا لیست 20 تا از بهترینشان قرار دارند. Business Insider هر شهر را بر اساس 31 بخش از صنایع و اقتصاد خود و 162 شاخص نوآوری ارزیابی کرده است.

موشن گرافیک چیست ؟

توسط انیمیشن و موشن گرافیکدر ۱ دی ۱۳۹۸

چرا موشن گرافیک ( گرافیک حرکتی ) ؟ زیرا از نظر جذابیت بصری نه تنها قابل توجه است، بلکه می تواند ذهن مخاطب را درگیر خود کند. در این مقاله قصد داریم به موشن گرافی بپردازیم و تحلیل کنیم که چرا بهترین گزینه برای نمایش و توضیح ایده به مخاطب است و چگونه می تواند استراتژی بازاریابی شما را نیز ارتقا بخشد.

کامپوزیت انیمیشن چیست ؟

توسط انیمیشن و موشن گرافیکدر ۲۹ آذر ۱۳۹۸

یکی از مهمترین بخش های انیمیشن، کامپوزیت یا ترکیب بندی است. پس از اینکه عناصر ما در انیمیشن متحرک سازی شدند و جان بخشی به اجزای هر پلان صورت گرفت و بصورت جداگانه رندر شدند، آنها باید با هم ترکیب شوند.

تصویرسازی چیست ؟

توسط طراحیدر ۲۸ آذر ۱۳۹۸

ممکن است شما بپرسید تصویرسازی چیست و تصویرگر دقیقا چه کاری انجام می دهد ؟ بیایید کمی در این باره صحبت کنیم. یک تصویر، نمایش تصویری از یک ایده، مفهوم، شیء واقعی یا تخیلی و یا صحنه است. این تصاویر می توانند توسط دست، نقاشی شده باشند و یا بصورت دیجیتالی توسط کامپیوتر اجرا شده […]

استوری بورد انیمیشن چیست ؟

توسط انیمیشن و موشن گرافیکدر ۲۸ آذر ۱۳۹۸

اگر به انیمیشن علاقمند باشید، حتما می دانید که استوری بورد فیلمنامه یا داستان انیمیشن است. در واقع استوری بورد یک نمونه اولیه از تصویرسازی یک پروژه انیمیشن یا موشن گرافیک است. استوری بورد کل داستان یک انیمیشن را بصورت تصویری روایت می کند. یک استوری بورد شامل تصاویری از تمامی لحظه های اصلی و […]

لوگوی جدید فایرفاکس، آتشین و بدون روباه !

توسط اخبار طراحیدر ۲۷ آذر ۱۳۹۸

مرورگر اینترنتی فایرفاکس، هویت بصری جدیدی را برای برند خود راه اندازی کرده است که به نظر می رسد منعکس کننده ی نحوه ی گسترش خدمات آنلاین این شرکت، مانند سرویس اشتراک فایل، سرویس محافظت از رمز عبور و سیستم بررسی نقض ایمیل است.

8 نکته مهم برای عکاسی تبلیغاتی

توسط عکاسیدر ۲۶ آذر ۱۳۹۸

عکاسی تبلیغاتی برای ایده های مارکتینگ، محصولات و کالاها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. عکاسی تبلیغاتی قدرتمند، موجب پیشرفت گسترده ی تجارت و کسب و کار شما می شود. همچنین عکاسی تبلیغاتی، برای عکاسان، حرفه ای خلاق، جذاب و پر سود را فراهم می کند.

اهمیت عکاسی تبلیغاتی

توسط عکاسیدر ۲۶ آذر ۱۳۹۸

وقتی با یک تبلیغ مواجه می شوید، اولین چیزی که به آن توجه می کنید چیست ؟ آیا متن نوشته شده داخل تبلیغ است ؟ پاسخ شما احتمالا نه می باشد. چرا که طبق بررسی های صورت گرفته، اغلب مردم، اولین چیزی که در یک تبلیغ به آن توجه می کنند، تصاویر آن است.

آینده درخشان برای صنعت جوهر افشان

توسط اخبار صنعت چاپدر ۲۵ آذر ۱۳۹۸

مارکوس تیمسون : چشم انداز جوهر صنعتی بسیار روشن است و آینده ی روشنی در انتظار بازار است” بر اساس بررسی جدیدی که توسط FM Future و Ricoh Europe انجام شده است، تقریبا همه ی افرادی که با صنعت چاپ در ارتباط هستند، در مورد آینده ی صنعت جوهر افشان، دید بسیار مثبتی دارند. بررسی […]

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.