طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

توسط طراحیدر ۷ آذر ۱۳۹۸

کاتالوگ یک محصول گرافیکی است که محصولات و خدمات شما را به مشتریانتان معرفی می کند. آنچه هنگام طراحی کاتالوگ، بیشترین اهمیت را دارد، ایجاد هماهنگی بین متن، تصاویر و رنگ هاست. طراحی کاتالوگ، یک شرکت را برای چاپ و ارائه نسخه آنلاین آن به مشتریان آماده می کند. یک کاتالوگ خط کلی محصولات و خدماتی است که شما به مشتریانتان ارائه می دهید را توصیف می کند و به همین دلیل باید با استانداردهای برتر طراحی شود.

 

ابعاد و فرم کلی کاتالوگ

کاتالوگ ها یک استاندارد کلی ندارند و عموما بر اساس میزان اطلاعات و نظر شخصی مشتری طراحی و چاپ می شوند. عموما در کاتالوگ یک تاریخچه ی کوتاهی از مجموعه یا شرکت شما عنوان شده و سپس به معرفی نمونه کارها و خدمات خود می پردازید.

در واقع هیچ قانون سختگیرانه ای در مورد محتوا و فرم کلی کاتالوگ وجود ندارد که دست و پای شما را ببندد. همین مسئله باعث می شود که شما تمام تجربه، خلاقیت و تخصص خودتان را به کار بگیرید تا با یک طراحی قدرتمند، توجه مردم را جلب نموده و هر اطلاعاتی که نیاز است در مورد شما بدانند را در اختیارشان قرار دهید.

یک کاتالوگ زیبا و قدرتمند می تواند این اطمینان خاطر را به مشتریانتان بدهد که قرار است از محصولات و خدمات با کیفیت استفاده کنند.

 

اهمیت طراحی کاتالوگ

یکی از مواردی که اهمیت زیادی در برندینگ شما دارد، طراحی یکپارچه ی همه ی المان های کار شماست. دقیقا مفهوم سِت اداری نیز چنین چیزی است. اینکه تمامی عناصر تبلیغاتی و ظاهری کسب و کار شما از رنگ و طراحی مشابهی داشته باشند. از طراحی ظاهر فروشگاه و دفتر شما گرفته، تا وب سایت و اوراق تبلیغاتی تان. این مسئله به مشتریانتان این اطمینان را می دهد که تمامی فروشگاه ها و مراکز شما همان محصولات و خدمات با کیفیت را به ایشان ارائه می کند.

بنابراین باید طراحان خود را راهنمایی کنید تا عناصری مانند رنگ ها، فونت ها، فضا و … را بصورت یکپارچه انتخاب کنند تا بتوانند شخصیت برند تجاری شما را به خوبی حفظ کنند.

 

سفارش آنلاین طراحی کاتالوگ

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هجده − 1 =

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.