فوجی زیراکس رقابت طراحی ملی را راه اندازی می کند

فوجی زیراکس رقابت طراحی ملی را راه اندازی می کند

توسط اخبار صنعت چاپدر ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

فوجی زیراکس استرالیا مسابقه‌ی طراحی فن‌ آوری آینده‌‌ ی مطبوعات تولیدی ایریدیس خود را با هدف تربیت طراحان با نوآوری جدیدی در فن‌ آوری چاپ آغاز کرده‌است.

با استفاده از “آینده” به عنوان طرح گسترده‌ی رقابت، به طراحان اجازه‌ ی آزادی کامل در خلاقیت را می‌دهد، همچنانکه آنها تشویق می‌شوند تا اثر هنری چاپی خود را با استفاده از CMYK + شامل فلزات طلا و نقره به همراه سفید یا روشن تنظیم کنند.

هشت طرح برتر، برنده‌ی یک کارت هدیه‌ی 1000 دلاری از Apple Store خواهد بود که ورودی‌ ها در تاریخ 3 می بسته می‌شود.

راجر لابروم، مدیر ارشد بازاریابی، خدمات ارتباطات گرافیکی، فوجی زیراکس استرالیا می‌گوید: “به طور سنتی طراحان یا حتی برندها، خودشان هنگام طراحی برای چاپ، در استفاده از رنگ های خاص تردید داشته‌ اند، زیرا این امر به‌ صورت هزینه‌ های هنگفت و زمان‌ بر دیده می‌شود. با این حال، مطبوعات تولیدی ایریدیس فوجی زیراکس همه‌ ی اینها را با گشودن آزادی برای طراحان در ایجاد آثار هنری با تمایز و بریدن از طریق یک بازار متمرکز، تغییر داده‌ است.

“برای برندها و بازاریاب‌ هایی که مایل به جذب مشتری هستند، چاپ خلاق و فردی به آنها این مزیت فوق‌ العاده را می‌دهد. ایریدیس این را با سرعت و قیمتی که قبلاً با روش‌ های چاپ سنتی در دسترس نبود، به بازار عرضه می کند “.

 

لینک منبع خبر :  Fuji Xerox launches national design competition  ترجمه شده توسط چاپ روشا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.