تبلیغات در سایت های مرتبط با کسب و کار

تبلیغات در سایت های مرتبط با کسب و کار

توسط در وب سایت 11 اسفند 1397

تبلیغات در وب سایت های مرتبط با کسب و کار – با اینکه گوگل مخالف تبادل لینک ( لینک وب سایت مقصد را در وب سایت خودتان قرار دهید و درخواست بدهید آنها نیز لینک سایت شما را قرار دهند ) است، ولی ایراد چندانی به تبلیغات در وب سایت های مرتبط با کسب و کار ما نمی گیرد.

اینکه ما بتوانیم در سایت های مرتبط با کسب و کار خودمان، مانند سایت های خبر خودرو، سایت های فروش کالاهای اسپرت خودرو، سایت معرفی خودروهای روز و هر چیزی که مربوط به خودرو است و رتبه ی خوبی دارد و بازدید بالایی نیز دارد؛ تبلیغ خودمان را قرار دهیم، می توانیم بازده خوبی را از طریق آنها دریافت کنیم.

چرا که بازدید کنندگان آنها، معمولا دارای یک خودرو هستند و اگر تبلیغات ما که فروش قطعات یدکی انواع خودروهای داخلی است را ببینند و به خرید آنها نیاز داشته باشند، حتما از سایت ما بازدید می کنند.

( البته لازم به ذکر است سایتهای بسیاری هستند که بازدید خوبی داشته و می توان در آنها تبلیغ کرد، ولی اگر به کسب و کار ما مرتبط نباشند، آن لینک می تواند تاثیر منفی روی گوگل بگذارد و گوگل آن را به نوعی دور زدن خود تحلیل کند )

 

تبلیغات در سایت های آگهی و تبلیغاتی

علاوه بر این سایت های خودرویی که مستقیما با فعالیت ما مرتبطند، وب سایت های آگهی و تبلیغاتی دیگری مانند شیپور، دیوار، آگهی ها و … وجود دارند که ما می توانیم در دسته بندی خودرویی آنها تبلیغات فعالیت و وب سایت خودمان را قرار دهیم و با پرداخت هزینه به صورت ماهانه ( هزینه ها بر اساس زمان و جایگاهی که در آن سایت ها قرار می گیرند متغیر است ) از بازدید بالا و رتبه ی سایت آنها نیز بهره مند شویم.

چرا که اگر سایت های پر بازدید و با رتبه بالا، در صفحات خود لینک ما را قرار دهند، در طول زمان بخشی از رتبه ی آن وب سایت را می توانیم دریافت کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 + دوازده =

    سبد خرید