تبلیغات در سایت های مرتبط با کسب و کار

تبلیغات در سایت های مرتبط با کسب و کار

توسط وب سایتدر ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

تبلیغات در وب سایت های مرتبط با کسب و کار – با اینکه گوگل مخالف تبادل لینک ( لینک وب سایت مقصد را در وب سایت خودتان قرار دهید و درخواست بدهید آنها نیز لینک سایت شما را قرار دهند ) است، ولی ایراد چندانی به تبلیغات در وب سایت های مرتبط با کسب و کار ما نمی گیرد.

اینکه ما بتوانیم در سایت های مرتبط با کسب و کار خودمان، مانند سایت های خبر خودرو، سایت های فروش کالاهای اسپرت خودرو، سایت معرفی خودروهای روز و هر چیزی که مربوط به خودرو است و رتبه ی خوبی دارد و بازدید بالایی نیز دارد؛ تبلیغ خودمان را قرار دهیم، می توانیم بازده خوبی را از طریق آنها دریافت کنیم.

چرا که بازدید کنندگان آنها، معمولا دارای یک خودرو هستند و اگر تبلیغات ما که فروش قطعات یدکی انواع خودروهای داخلی است را ببینند و به خرید آنها نیاز داشته باشند، حتما از سایت ما بازدید می کنند.

( البته لازم به ذکر است سایتهای بسیاری هستند که بازدید خوبی داشته و می توان در آنها تبلیغ کرد، ولی اگر به کسب و کار ما مرتبط نباشند، آن لینک می تواند تاثیر منفی روی گوگل بگذارد و گوگل آن را به نوعی دور زدن خود تحلیل کند )

 

تبلیغات در سایت های آگهی و تبلیغاتی

علاوه بر این سایت های خودرویی که مستقیما با فعالیت ما مرتبطند، وب سایت های آگهی و تبلیغاتی دیگری مانند شیپور، دیوار، آگهی ها و … وجود دارند که ما می توانیم در دسته بندی خودرویی آنها تبلیغات فعالیت و وب سایت خودمان را قرار دهیم و با پرداخت هزینه به صورت ماهانه ( هزینه ها بر اساس زمان و جایگاهی که در آن سایت ها قرار می گیرند متغیر است ) از بازدید بالا و رتبه ی سایت آنها نیز بهره مند شویم.

چرا که اگر سایت های پر بازدید و با رتبه بالا، در صفحات خود لینک ما را قرار دهند، در طول زمان بخشی از رتبه ی آن وب سایت را می توانیم دریافت کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.