ایجاد جذابیت در تبلیغات

ایجاد جذابیت در تبلیغات

توسط وبلاگدر ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

ایجاد جذابیت در تبلیغات یعنی چه ؟

چطور باید تبلیغات خلاقانه داشته باشیم ؟

 

ایجاد جذابیت در تبلیغات – همانطور که در بخش « تبلیغات چیست » اشاره کردیم، در حال حاضر محصولات به تولید انبوه رسیده و از نظر شکل و ظاهر و استاندارد در یک سطح قرار دارند. به طور مثال شما « ماکارونی » را در نظر بگیرید، شاید حدود 50 شرکت مواد غذایی مختلف، در حال تولید ماکارونی هستند که از نظر کیفیت و مرغوبیت و شکل ظاهری تفاوت خاصی هم با هم ندارند. ولی در اینجا برد با شرکتی است که بیشترین خلاقیت را در بسته بندی ( مانند، رنگ، طراحی، فونت نوشته ها و سایر موارد ظاهری ) بگنجاند. و همچنین از شعار خلاقانه و به قولی جادویی بر روی بسته بندی و در سایر تبلیغاتش استفاده کند.

اگر ماکارونی تنها یک شرکت تولید کننده داشت، نیازی به اینهمه ایده پردازی و هزینه برای طراحی خلاقانه و زمان برای یافتن شعار نبود. چرا که مشتری به اجبار از همان شرکت مذکور خرید می کرد. ولی زمانی که تعداد شرکت ها زیاد می شوند و قیمت ها هم در یک رده قرار می گیرند، برنده واقعی شرکتی است که بتواند با زبان تبلیغات مشتری را مجاب به خرید کند .

شما تصور کنید که یک شرکت برای بسته بندی ماکارونی از یک پلاستیک بی رنگ و صرفا یک نام تجاری شرکت استفاده کند و یک شرکت دیگر از بسته بندی ای که شامل رنگ های گرم و چشم نواز است بهره بگیرد و زیر نشان تجاری شرکت شعار « چیزی را نپذیر مگر آنکه بهترین باشد » را درج کرده باشد.

نتیجه گیری

نتیجه اینکه شما هر چقدر برای معرفی محصولات و فعالیت های خود از تبلیغات خلاقانه و تبلیغات جذاب تری استفاده کنید، امتیاز بیشتری در ذهن مشتری کسب میکنید. حال این خلاقیت می تواند در شعارهای شما، بسته بندی ها، تصاویر منتشر شده از کالا و خدمات، وب سایت شما و یا هر چیز دیگری که مرتبط به شما و فعالیتتان است باشد.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.