آینده درخشان برای صنعت جوهر افشان

آینده درخشان برای صنعت جوهر افشان

توسط اخبار صنعت چاپدر ۲۵ آذر ۱۳۹۸

مارکوس تیمسون : چشم انداز جوهر صنعتی بسیار روشن است و آینده ی روشنی در انتظار بازار است”

بر اساس بررسی جدیدی که توسط FM Future و Ricoh Europe انجام شده است، تقریبا همه ی افرادی که با صنعت چاپ در ارتباط هستند، در مورد آینده ی صنعت جوهر افشان، دید بسیار مثبتی دارند.

بررسی هایی که بر روی آینده ی صنعت جوهر افشان صورت گرفته است، 99% احساس اطمینان به آینده ی درخشان جوهر افشان صنعتی را نشان می دهد. این بررسی نشان میدهد که در طی 12 ماه آینده، حدود 40% رشد در این صنعت به وقوع خواهد پیوست.

در پرسش و پاسخ هایی که از صاحبان مشاغل مرتبط با صنعت چاپ صورت گرفت، 56% از افراد فرصت رشد بیشتر چاپ جوهر افشان را در بحث بسته بندی ( به ویژه چاپ کارتن ) ارزیابی کردند و 44% دیگر معتقد بودند چاپ جوهر افشان، در چاپ پوشاک و دکوراسیون ( چاپ کاغذ دیواری )، فرصت بیشتری برای رشد در اختیار خواهد داشت.

به طور کلی انتظار می رود، صنایع بسته بندی، دکوراسیون و نساجی، رشد بیشتر صنعت چاپ جوهر افشان را در آینده ی نزدیک رقم میزنند.

مارکوس تیمسون، بنیانگذار “FM Future” در انتها خاطر نشان کرد : با توجه به بررسی های انجام شده، آینده ی جوهر افشان بسیار درخشان است و می تواند نقش بسیار مثبتی در قدرتمند کردن بازار داشته باشد.

 

منبع خبر : Industry confident in inkjet future ترجمه شده توسط روشا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × 1 =

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.