کمپانی وکام از تبلت 13 اینچی جدید خود با نام تجاری Wacom one رونمایی کرد

کمپانی وکام از تبلت 13 اینچی جدید خود با نام تجاری Wacom one رونمایی کرد

توسط اخبار تکنولوژیدر ۵ بهمن ۱۳۹۸

وکام از تبلت جدید 13 اینچی خود، وکام وان (Wacom One) رو نمایی کرد.

این تبلت برای مصرف کننده، تبلتی مقرون به صرفه و جذاب است که این امکان را به طراح میدهد تا مستقیما روی صفحه ی تبلت طراحی خود را مشاهده کند.

این تبلت با طراحی فشرده و جمع و جور خود این امکان را برای طراح فراهم می کند که در هر محیط کاری قابل استفاده باشد و استند قابل تنظیم آن می تواند زاویه ای مناسب را برای طراح فراهم کند.

فایک کارایوگلو (Faik Karaoglu) نایب رئیس کمپانی وکام در این باره میگوید : “چه برای طراحی، ویرایش عکس، یا نقل و انتقال ایده ها، وکام وان تمام پایه های خلاق بودن را به هنرمندان می دهد تا بتوانند در مسیر خلق ایده های خود، از طراحی مستقیم روی صفحه تبلت خود لذت ببرند.”

او همچنین اضافه کرد که : “قیمت مقرون به صرفه ی وکام وان، موج جدید از هنرمندان دیجیتال و گرافیست ها، تولید کننده های محتوا برای شبکه های اجتماعی، عکاس ها، دانش آموز ها و افراد اهل خلاقیت را در این عرصه وارد می کند و با کمک آنها این جهان جایی خلاق تر خواهد بود.”

تکنولوژی خودکار حساس به فشار (pressure-sensitive pen) در این تبلت خط هایی دقیق و سالم را به شما تحویل می دهد و تکنولوژی EMR  (Electro Magnetic Resonance) خودکار دیجیتال را بی نیاز از شارژ کردن باتری می کند.

و صفحه ی نمایش 1920×1080 فول HD آن 72% از رنگ های NTSC را ارائه می دهد، صفحه ی نمایش آن از تکنولوژی ضد تابش نیز بهره مند است، که آن را به صفحه نمایشی کم نظیر در قیمت خود تبدیل می کند.

 

منبع خبر : Wacom Launches ‘Wacom One’ 13-inch Pen Display ترجمه شده توسط روشا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    پشتیبانی آنلاین روشا
    لطفا بر روی نام پشتیبان کلیک کنید تا بتوانید در واتس اپ به او پیام دهید. لازم به ذکر است، شما باید بر روی سیستم و یا موبایل خود نرم افزار "Whatsapp" را داشته باشید تا بتوانید پیام ارسال کنید.